Rüyada taba renk

Uğur T.(27) - Trabzon sordu : "Tartışmasız yazılmış en ayrıntılı rüya yorumu internet sitesi burası. Üç gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada taba renk açıklar mısınız? "

Rüyada taba renk, faydalı uğraşlara gireceğine, feraha, görgülü yaşlı kadına, sevince kavuşulacağına, sağlıklı hayata, iyi bir kazanca, güvende hissetmeye, aydınlık geleceğe, bol şansa, sosyal yaşamda tatmine, yakında alınacak müjdeli habere delalet eder. Aynı zamanda rahatının bozulacağına, fenalığını göstermeyen akrabaya, kötü niyetli bir kişi eliyle zarar görmeye, düşmanlık görülmesine, sırların meydana çıkacağına işarettir. Bazen de rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği daha iyi bir hayata, sıkıntı çekerek beklediği galibiyete, çektiği zorlukların meyvesini alarak elde ettiği temiz rızka, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği toplu mala delalet eder.

"Rüyada taba renk" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi hakkında merak edilenler

rüyada taba renk
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada taba renk" yazısı izinsiz kopyalanamaz.