Rüyada taba rengi

Sevılay K.(27) - Mersin sordu : "Rüya tabirlerinizi birkaç gündür ilgiyle inceliyorum. Üç dört gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada taba rengi açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada taba rengi, kazanılan ziynete, sevince, kazancın bereketli olacağına, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, beceri sahibi bir kişiye, maddi külfeti olan tanıdıktan uzaklaşılacağına, hak edilen güç sahibi olmaya, üne erişileceğine, kazançlı geleceğe, salih dosta, yararlı işler yapacağına yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de mutsuz edici bir olayla karşılaşılacağına, iş sebebiyle geçim zorluğuna, maddi zorluğa, bencil bir tanıdığa, can sıkıcı duruma gelmeye delalettir. Bazen de rüya yorumcuları dediler ki: Görülen rüya ümitsizlikten sonra istediği daha iyi kazanca, zorlukla birlikte istediği az olan kazancının artacağına, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu sevince, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu yüksek mertebeye delalettir.

"Rüyada taba rengi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi konusunda en çok merak edilenler

rüyada taba rengi
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Kobay hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle sonuçta rüya görenin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sorunlara yol açacak tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada taba rengi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.