Rüyada taba rengi çizme görmek

Margos D.(19) - İstanbul sordu : "iyi günler; rüyada taba rengi çizme görmek açıklar mısınız? "

Rüyada taba rengi çizme görmek, getirili yatırım gerçekleştireceğine, refah dolu yarınlara, emniyette olmaya, manevi külfeti olan kimseden kurtulmaya, memuriyette mevkiye geleceğine, isteklerin hayata geçeceğine, sıcakkanlı yaşlı adama, paraya gelecek artışa, bol gelire, kısa zamanda alınacak müjdeli haber almaya, imrenilen bir kazanca delalet eder. Bazen de sırların ortaya çıkmasına, ticaret kaynaklı huzursuzluğa, değer düşmesine, parasal zorluğa, sıhhatin kötüleşeceğine işarettir. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle tabir ederler ki: Bu başarısızlıktan sonra kazandığı zenginliğe, sıkıntıya düşerek ümit ettiği beceriye, sıkıntıya düşerek kavuştuğu ganimete, zamanla hasret duyduğu başarıya delalettir.

"Rüyada taba rengi çizme görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu konusunda en çok merak edilenler

rüyada taba rengi çizme görmek
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle tabirden rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara yol açacak değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici olduğu kesinlikle hatırlanmalı, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Denek hayvanları kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada taba rengi çizme görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.