Rüyada taba rengi ayakkabı

Babür N.(29) - İstanbul sordu : "iyi sabahlar. rüyada taba rengi ayakkabı yorumlar mısınız? "

Rüyada taba rengi ayakkabı, imrenilen bir mutluluğa, görgülü genç tanıdığa, hatrı sayılır güce ermeye, sevineceğine, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, üne ulaşmaya, bol kazanca, getirili yatırım içinde bulunacağına, sözlerin yerine getirileceğine, kısa zamanda öğrenilecek hayırlı değişimlere, elinden her iş gelen bir kimseye delalet eder. Olumsuz yorum olarak can sıkıcı vaziyete gelmeye, zarar görülmesine, ticari başarısızlığa, zorluğa düşmeye, acımasız bir düşmana yorulur. Kimi rüya alimleri şöyle dediler ki: Görülen rüya uzun süren çabaların sonunda gözlediği şöhrete , verdiği uğraşların sonunda kazandığı nimete, zamanla kavuştuğu beceriye, mağlubiyetten sonra kavuştuğu temiz kazanca delalet eder.

"Rüyada taba rengi ayakkabı" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada taba rengi ayakkabı
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada taba rengi ayakkabı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.