Rüyada taarruz

Teyyar B.(40) - İstanbul sordu : "rüyada taarruz yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada taarruz, hünerli bir insana, zahmetsiz kazanılan altına, bol berekete, yakında öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye, verilen sözün yerine getirileceğine, gelire gelecek artışa, finansal yükü olan tanıdığından uzaklaşılacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, iyi zamanlara, güler yüzlü genç yabancıya, karlı yatırımlar yapacağına delalettir. Ender olarak da can sıkıcı hale düşmeye, üzülmeye, rahatı kaybetmeye, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına, fenalığını saklayan yöneticiye işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya cefa ile birlikte kavuştuğu servete, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği az olan kazancının artacağına, zorlukla kavuştuğu büyük güce, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı berekete delalettir.

"Rüyada taarruz" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada taarruz
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Bilmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada taarruz" yazısı izinsiz kopyalanamaz.