Rüyada taahhütname görmek

Hicabi S.(34) - Bitlis sordu : "3 gece önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada taahhütname görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada taahhütname görmek, gelire gelecek bolluğa, istenilen güç sahibi olmaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, güvenli kalmaya, vefalı eşe, sosyal yaşamda mutluluğa, becerili bir insana, finansal yükü olan birinden kurtulmaya, şana ermeye, sevdikleriyle mutlu olmaya yorulmaktadır. Bazen de ferahının bozulacağına, rahatı yitirmeye, korktuğundan emin olunacağına, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, ticari zarara delalet eder. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle derler: Bu uğraşlarının sonunda istediği hünere, zorlukların sonrasında hasret duyduğu mala, umudunu kestikten sonra hasret duyduğu refaha, cefa ile birlikte umduğu feraha delalet eder.

"Rüyada taahhütname görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada taahhütname görmek
  • Uyandıktan on dakika geçince %90ını hatırlamayız.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Ortalama bir bireyin ömrünün tahmini 3te 1ini, farklı bir deyişle tahmini 75 yıllık bir hayatın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşantımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz hayatımız boyunca binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz illerin, yabancı kişilerin adlarını söyler.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada taahhütname görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.