Rüyada ta

Hakan U.(19) - Hatay sordu : "Tartışmasız yapılmış en güvenilir rüya tabiri internet sitesi burası. rüyada ta yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ta, paraya gelecek artışa, düşkünlükten kurtulmaya, duygusal külfeti olan tanımadığı bir kişiden uzak durulacağına, mutluluğa kavuşmaya, ticari kazancı yüksek girişim yapacağına, imrenilen kuvvet sahibi olmaya, gönül ilişkisinin iyi olacağına, güler yüzlü genç akrabaya, kolay kazanılan servete, memuriyette mertebeye geleceğine, hüner sahibi bir kişiye işaret eder. Aynı zamanda sevimsiz bir duruma gelmeye, kötü huylu bir yönetici tarafından zarar görmeye, ticaret nedeniyle üzüntüye, korkulanın başına gelmesine, ticaret alanında sorunlara delalettir. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Bu rüya cefa çekerek hasret duyduğu daha iyi bir hayata, sıkıntıya düşerek gözlediği büyük güce, sıkıntılara göğüs gererek umduğu daha çok kazanca, hatalarının ardından hak edilen şöhrete delalet eder.

"Rüyada ta" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada ta
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm geçmiş yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Düş denilen olgu, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ta" yazısı izinsiz kopyalanamaz.