Rüyada ta nmak

İlhan Ş.(24) - Trabzon sordu : "Selamın aleyküm, ruyadanegormek sitesini uzun bir süredir düzenli olarak inceliyorum. rüyada ta nmak yorumlar mısınız? "

Rüyada ta nmak, gelirin hayırlı olacağına, ikili ilişkilerde başarıya, güvenli yaşamaya, şöhrete erişileceğine, yüksek makama ulaşacağına, imrenilen kuvvete ulaşmaya, sağlıklı yaşamaya, kazanılan ganimete, dingin bir hayatı olacağına, faydalı işler yapacağına, rahatlığa yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de sıhhatin tehlike altında olduğuna, sırların ortaya çıkmasına, iş nedeniyle sıkıntıya, düşmanlıktan emin olmaya, üzüntüden sıyrılamamaya delalet eder. Kimi rüya yorumcuları şöyle dediler: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu servete, kaybettikten sonra hak ettiği refaha, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu mevkiye, zorlukla özlediği galibiyete yorulur.

"Rüyada ta nmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması konusunda en çok merak edilenler

rüyada ta nmak
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler pozitif hislerden güçlüdür.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ta nmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.