Rüyada ta ha suresi

Mahfuz O.(38) - Ardahan sordu : "Bir iki gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada ta ha suresi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ta ha suresi, arkadaşlarıyla eğlenmeye, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, huzurlu olmaya, güvenli yaşamaya, külfetsiz elde edilen paraya, planların hayata geçeceğine, hayali kurulan bir mutluluğa, yeminin yerine getirileceğine, hayırlı uğraşlara, yararlı işler ile meşgul olacağına, mutluluk dolu geleceğe yorulur. Olumsuz anlamda ticaret alanında sorunlara, sıkıntıya hayata, çözümü zor bir durumla yüzyüze gelineceğine, kötü niyetli amir tarafından zarar görmeye, korkuya gerçekleşmesine işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda umduğu daha sağlıklı bir hayata, zahmet çekerek elde ettiği ganimete, ümitsizlikten sonra ulaştığı varlığa, sıkıntıları aşarak elde ettiği başarıya işarettir.

"Rüyada ta ha suresi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada ta ha suresi
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka sonuç olarak rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal problemlere neden olacak tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, kültürler gibi pek çok nokta ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada ta ha suresi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.