Rüyada t

Burhan M.(26) - Konya sordu : "rüyada t yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada t, mutlu günlere, zorluk çekmeden kazanılan rızka, huzura ermeye, istenilen kuvvete ulaşmaya, kısa sürede alınacak memnun edici haber duymaya, vefakar akrabaya, devlette makama yükseleceğine, alın teriyle kazanılan paraya, verilen sözün yerine getirileceğine, duygusal hayatın yolunda olduğuna, maddi zorluklardan feraha çıkmaya işaret eder. Başka görüşlere göre de zora düşmeye, kötü niyetli bir yabancıya, can sıkıcı bir hale düşmeye, sıhhatin bozulacağına, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya alimleri derler ki: Bu zorlukların sonrasında hayalini kurduğu daha çok kazanca, zorlanarak hayalini kurduğu zafere, zorlukla birlikte hayalini kurduğu güce, uğraş vererek hak edilen az olan kazancının artacağına yorulmaktadır.

"Rüyada t" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada t
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, işaretlere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada t" yazısı izinsiz kopyalanamaz.