Rüyada t harfi

Neşide T.(22) - Manisa sordu : "rüyada t harfi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada t harfi, ilişkisinin yolunda olduğuna, rahatlığa, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, iyi gelire, verilen sözün yerine getirileceğine, yetenekli bir kimseye, hayali kurulan bir geleceğe, bol berekete, cömert kimseye, gelirin kazançlı olacağına, güce delalettir. Başka görüşlere göre de sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, üzülmeye, istenmeyen bir sorunla yüzleşileceğine, kıymet yitirmeye, kötülük görmeye işaret eder. Kimi yorumcular şöyle derler ki: Bu rüya meşakkatle beklediği az olan kazancının artacağına, zorlukları aşarak hasret duyduğu yüksek mertebeye, cefa çektikten sonra özlediği daha sağlıklı bir hayata, zorlukla birlikte umduğu mutluluğa işaret eder.

"Rüyada t harfi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada t harfi
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri tasadır. Olumsuz hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada t harfi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.