Rüyada t cetveli

Emin A.(42) - İstanbul sordu : "Fikrimce internette bulunan en kullanışlı rüya sitesi burada. Dün gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada t cetveli açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada t cetveli, dünyalığa gelecek bolluğa, mutlu olmaya, servete, finansal yükü bulunan tanıdığından uzaklaşılacağına, arzu edilen güce, kazancın hayırlı olmasına, yüksek şansa, salih arkadaşa, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, anlayışlı orta yaşlı tanıdığa, iyi bir ilişkiye delalettir. Olumsuz anlamda sevimsiz bir vaziyete düşmeye, kıymet kaybetmeye, dara düşmeye, ticari başarısızlığa, düşmanlığını saklayan insana yorulmaktadır. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukla elde ettiği itibarlı mertebeye, zorluklara göğüs gererek hak edilen toplu kazanca, zorlukla düşlediği zafere, zahmetle birlikte hak edilen yüksek mertebeye işarettir.

"Rüyada t cetveli" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada t cetveli
  • Rüya yorumlarının rehber olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Ortalama bir kişinin ömrünün tahminen 3te 1ini, başka bir yorumla tahminen 75 senelik bir hayatın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi icap eder.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada t cetveli" yazısı izinsiz kopyalanamaz.