Rüyada t cetveli görmek

Lerzan F.(21) - Kıbrıs sordu : "Selam; Üç dört gece önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada t cetveli görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada t cetveli görmek, yetenekli bir kimseye, mal varlığına gelecek artışa, refah dolu geleceğe, dingin olacağına, eli açık adama, tatlı dilli orta yaşlı adama, sevince kavuşmaya, servete, gönül ilişkisinin iyi olacağına, sözünü tutmaya, duygusal külfeti olan insandan uzak durulacağına yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak fenalığını saklayan akrabaya, dara düşmeye, ticaret alanında sorunlara, istenmeyen bir sorunla yüzyüze gelineceğine, fakirliğe işarettir. Kimi alimler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu varlığa, zahmetle birlikte hayalini kurduğu iyi bir geleceğe, zahmetle istediği berekete, başarısızlıktan sonra düşlediği kazanca işarettir.

"Rüyada t cetveli görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması ile alakalı merak edilenler

rüyada t cetveli görmek
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar hayatımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada t cetveli görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.