Rüyada s.a.v yazısı görmek

Bayram T.(30) - Şanlıurfa sordu : "Yazdıklarınızı uzun zamandır yakından inceledim. rüyada s.a.v yazısı görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada s.a.v yazısı görmek, emniyetli hissetmeye, arzuların gerçekleşeceğine, samimi yaşlı kimseye, parasal külfeti bulunan tanımadığı birinden kurtulmaya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, yüksek kısmete, işyerinde terfiye, varlıklı aile ferdine, mutlu yarınlara, üne erişileceğine, mutlu olmaya delalet eder. Nadiren de rahatı kaybetmeye, ferahının kaçacağına, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, dara düşmeye, sıhhatin yitirileceğine işaret eder. Bazı durumlar için de rüya uzmanları şöyle dediler: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı haysiyete, meşakkatle birlikte kavuştuğu ferahlığa, umudunu yitirdikten sonra özlediği sevince, meşakkatle düşlediği büyük güce işarettir.

"Rüyada s.a.v yazısı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada s.a.v yazısı görmek
  • Ortalama bir bireyin hayatının tahminen üçte birini, farklı bir yorumla tahmini 75 yıllık bir yaşamın 25 yılını uykuda tüketir.
  • Rüya tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Belirli bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Ortalama bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada s.a.v yazısı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.