Rüyada s.a.v görmek

Tankut T.(36) - Manisa sordu : "İyi geceler; rüyada s.a.v görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada s.a.v görmek, bol berekete, eli açık aile ferdine, beklentilerin gerçekleşeceğine, ilişkisinin yolunda olduğuna, dingin kalacağına, kazancın bereketli olacağına, devlette mertebeye çıkılacağına, hayali kurulan bir mutluluğa, rahata, verdiği sözüne bağlı kalacağına, yakında alınacak iyi değişimlere yorulur. Nadiren de ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, zulüm görmeye, sefalete, dara düşmeye, saklanansırların açığa çıkmasına işarettir. Bazı rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra kavuştuğu temiz kazanca, zahmetle hasret duyduğu toplu paraya, zamanla hak ettiği beceriye, zorlukla umduğu itibarlı mertebeye yorulur.

"Rüyada s.a.v görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada s.a.v görmek
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini bildirir.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Bazen net olarak kimi zaman da dolaylı olarak gelecekte haberler alınır.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri endişedir. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada s.a.v görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.