Rüyada salli duasını okumak

Onur C.(28) - Van sordu : "rüyada salli duasını okumak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada salli duasını okumak, işte mertebeye gelineceğine, bir kaç gün içinde öğrenilecek hayırlı değişimlere, zahmetsiz elde edilen altına, mal varlığına gelecek bolluğa, bereketli geleceğe, toplum yaşamında başarıya, iyi talihe, sıcakkanlı yaşlı insana, kazancın verimli olacağına, iyi uğraşlara, sözlerin tutulacağına yorulur. Ayrıca üzülmeye, maddi kayba, düşmanlık görmeye, korkulanın olmasına, ticari sorunlara delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar derler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra kavuştuğu zenginliğe, yardım alarak ümit ettiği iyiliğe, zahmetle düşlediği itibara, zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği mülke işaret eder.

"Rüyada salli duasını okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi konusunda merak ettikleriniz

rüyada salli duasını okumak
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Denek hayvanları üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada salli duasını okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.