Rüyada sad harfi

Pınar İ.(43) - İngiltere sordu : "rüyada sad harfi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada sad harfi, işte mertebeye gelineceğine, faydalı işlere, malın kazançlı olacağına, güvende yaşamaya, yüksek gelire, ilişkisinin iyi gittiğine, sevince, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, hak edilmiş ganimete, bir kaç hafta içinde alınacak sevindirici gelişmelere, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye delalet eder. Bir diğer yoruma göre de sıhhatin bozulacağına, huzuru kaybetmeye, huzurunun kaçacağına, sıkıntılı hayata, fena huylu bir kimse eliyle fenalık görmeye yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntı çekerek hasret duyduğu berekete, zorlukla kavuştuğu hayra, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği servete, cefa çekerek umduğu kazanca işarettir.

"Rüyada sad harfi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi hakkında merak ettikleriniz

rüyada sad harfi
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Düş denilen şey, uyurken görülen garip hallerdir
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Tahminen bir insanın hayatının ortalama üçte birini, diğer bir tabirle tahminen 75 senelik bir hayatın 25 yılını uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sad harfi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.