Rüyada saat

Yasemin N.(26) - İstanbul sordu : "Selamlar, Bana göre rakipleri arasında en derin rüya tabirleri web sitesi burası. Bir iki gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada saat açıklar mısınız? "

Rüyada saat, alın teriyle elde edilen nimete, zengin memura, hayallerin hayata geçeceğine, görgülü orta yaşlı insana, beceri sahibi bir insana, iyi sağlığını muhafaza etmeye, hayırlı eşe, paraya gelecek fazlalığa, sıkıntı çekmeden elde edilen kazanca, yüksek kısmete, getirili yatırım içinde bulunacağına delalettir. Başka görüşlere göre de sıkıntıya düşmeye, sıkıntıdan sıyrılamamaya, maddi zorluğa, kötü niyetli bir kişi eliyle zarar görmeye, kötülük görmeye işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zahmetle beklediği onura, zorlukların sonrasında elde ettiği rahata, cefa çekerek umduğu beceriye, zorlukları aşarak hak ettiği şöhrete delalet eder.

"Rüyada saat" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada saat
  • Rüya yorumlarının rehber nitelikte olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, emarelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Ortalama bir insanın hayatının yaklaşık 3te 1ini, başka bir tabirle tahmini yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, tanışmadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat" yazısı izinsiz kopyalanamaz.