Rüyada saat bulmak

Mesut I.(45) - İstanbul sordu : "rüyada saat bulmak yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada saat bulmak, kendisini sevenlerle birlikte mutlu olmaya, yağmura, getirili yatırımlar yapacağına, düşkünlükten uzak durmaya, hayali kurulan bir birlikteliğe, toplum yaşamında muvaffakiyete, kolay kazanılan mala, vefakar çocuğa, ettiği yeminine sadık kalacağına, emniyetli kalmaya, varlıklı tanıdığa delalettir. Ender olarak da parasal zorluğa, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, ticaret sebebiyle sıkıntıya, zalim bir kişiye, mutsuzluktan kurtulamamaya işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği itibara, başarısızlıktan sonra gözlediği müjdeye, zorluklara göğüs gererek kazandığı hünere, cefa çekerek kazandığı büyük güce delalettir.

"Rüyada saat bulmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı konusunda merak edilenler

rüyada saat bulmak
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen belirsiz hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada saat bulmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.