Rüyada saat bulduğunu görmek

Elem Ö.(37) - Kahramanmaraş sordu : "rüyada saat bulduğunu görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada saat bulduğunu görmek, yakında duyulacak sevindirici değişimlere, yeminine bağlı duracağına, yüksek mevkiye yükseleceğine, tertemiz servete, imrenilen bir birlikteliğe, arzuların yerine geleceğine, bol kazanca, güvenli olmaya, sevince, üne sahip olunacağına, ticari kazancı yüksek yatırım içinde bulunacağına yorulur. Ender olarak da korkulanın gerçekleşmesine, kötülükten emin olunacağına, sıkıntılı yaşantıya, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar derler ki: Bu rüya sıkıntı çekerek ümit ettiği onura, zorlanarak özlediği feraha, sıkıntıyla kazandığı daha sağlıklı bir hayata, uzun süren çabaların sonunda elde ettiği hayra delalettir.

"Rüyada saat bulduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması hakkında en çok merak edilenler

rüyada saat bulduğunu görmek
  • Rüyaların yol gösterici olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, mesajlara bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok etken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Ortalama olarak gece boyunca bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka sonuçta kişinin nasıl etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal problemlere neden olabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat bulduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.