Rüyada saat bozulması

Beril G.(21) - Denizli sordu : "Aradığım hemen hemen tüm tabirler web sitenizde bulunuyor fakat rüyada saat bozulması yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada saat bozulması, fakirlikten uzak durmaya, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, sağlıklı bir ömre, taleplerin hayata geçeceğine, vefalı eşe, güvende olmaya, elinden her iş gelen bir insana, aşk hayatının iyi olacağına, güler yüzlü orta yaşlı insana, yüksek kısmete, verilen sözün yerine getirileceğine delalet eder. Ender olarak da saklanansırların açığa döküleceğine, zorluğa düşmeye, acımasız bir kimseye, fakirliğe, iş kaynaklı geçim zorluğuna delalet eder. Farklı düşünen tabirciler şöyle derler ki: Bu zorlukların ardından özlediği toplu mala, hatalarının ardından umduğu toplu kazanca, meşakkatle ulaştığı şana, uğraşlarının sonunda ümit ettiği beceriye yorulur.

"Rüyada saat bozulması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması konusunda bilmedikleriniz

rüyada saat bozulması
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka yorumdan rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara yol açacak yorumlamalardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz ömrümüz sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Yaklaşık olarak her gece iki saate yakın rüya görürüz.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının güçlü olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat bozulması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.