Rüyada saat bir

Serdar E.(38) - Mardin sordu : "Merhaba, Kesinlikle rakipleri arasında en ayrıntılı rüya yorumu sitesi burası. Bulamadığım neredeyse bütün yorumlar sitenizde bulunabiliyor ama rüyada saat bir açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada saat bir, maddi külfeti olan dosttan uzak durulacağına, verilen sözün yerine getirileceğine, güler yüzlü yaşlı kişiye, bol şansa, bol kazanca, huzur bulmaya, şana kavuşmaya, sevdikleriyle iyi geçinmeye, karmaşadan uzak olacağına, aşk hayatının iyi olacağına, gelirin kazançlı olacağına delalettir. Olumsuz yorum olarak rahatının kaçacağına, mutsuzluktan kurtulamamaya, iyi hali kaybetmeye, fena niyetli bir kişi tarafından fenalık görmeye, sıkıntıya yaşama delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu rüya sıkıntıyla kazandığı servete, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği hayra, uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu temiz kazanca, bir kişiden yardım isteyerek ulaştığı daha iyi bir hayata yorulur.

"Rüyada saat bir" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada saat bir
  • Beynimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar hayatımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat bir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.