Rüyada saat belirtmek

Maşuk N.(30) - İtalya sordu : "Bulamadığım hemen hemen bütün tabirler burada bulunuyor fakat rüyada saat belirtmek yorumlar mısınız? "

Rüyada saat belirtmek, kazanılan nimete, sevince ermeye, ulaşılan kuvvete ulaşmaya, karmaşadan uzak kalacağına, taleplerin hayata geçeceğine, hayırlı evlada, zahmetsiz kazanılan ganimete, parasal külfeti bulunan birinden uzak durmaya, gelirin kazançlı olmasına, imrenilen bir mutluluğa, dostlarıyla muhabbete işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da yalancı tanıdığa, düşmanlık görmeye, fukaralığa, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, maddi kayba delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zahmet çekerek kazandığı ferahlığa, sıkıntıyla düşlediği paraya, sıkıntıları aşarak istediği paraya, yardım alarak hak edilen paraya işarettir.

"Rüyada saat belirtmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada saat belirtmek
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuçta kişinin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere sebep olabilecek değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da dolaylı biçimde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat belirtmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.