Rüyada saat ayarlamak

Mürüde S.(29) - Bursa sordu : "rüyada saat ayarlamak açıklar mısınız? "

Rüyada saat ayarlamak, şöhrete erişmeye, külfetsiz elde edilen ziynete, gönül ilişkisinin iyi olacağına, bereketli zamanlara, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, getirili uğraşlara, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, becerili bir kişiye, gönül ilişkilerinde tatmine, vefalı evlada, sevince delalet eder. Kimi zaman da maddi zorluğa, yalancı insana, iyi hali kaybetmeye, zora düşmeye, rahatının kaçacağına delalettir. Bazı durumlarda da tabirciler şöyle derler ki: Bu rüya sıkıntıları aşarak ulaştığı müjdeye, zahmet çekerek hayalini kurduğu toplu kazanca, sıkıntı sonrasında düşlediği daha iyi bir hayata, uğraşlarının sonunda hak edilen iyi bir geleceğe delalettir.

"Rüyada saat ayarlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada saat ayarlamak
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyanın manasını bilmesi gerekir.
  • Rüyalar tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu mutlaka hesaba katılmalı, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat ayarlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.