Rüyada saat aramak

Gönül L.(25) - Rize sordu : "Hayırlı geceler, Aradığım nerdeyse bütün rüyalar burada bulunabiliyor fakat rüyada saat aramak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada saat aramak, zorluk çekmeden kazanılan servete, hayali kurulan bir mutluluğa, güler yüzlü orta yaşlı kadına, mutluluğu bulmaya, iyi talihe, iyi sağlığını muhafaza etmeye, şana kavuşmaya, mülke gelecek berekete, ticari getirisi yüksek atılımlar gerçekleştireceğine, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, kazanılan paraya işaret eder. Nadiren de huzurunun bozulacağına, kıymet düşmesine, kötü bir sorunla karşılaşılacağına, çözümü karmaşık bir problemle karşılaşılacağına, hilekar yabancıya işarettir. Kimi zaman da çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Bu zorlukların sonrasında hasret duyduğu refaha, çektiği zorlukların sonunda umduğu mevkiye, sıkıntı çekerek düşlediği beceriye, hatalarının ardından kavuştuğu kazanca işaret eder.

"Rüyada saat aramak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri ile ilgili merak edilenler

rüyada saat aramak
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın tüm eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya yorumlarının rehber nitelikte olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat aramak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.