Rüyada saat almaya gitmek

Irem Ş.(23) - İstanbul sordu : "Aradığım hemen hemen tüm tabirler sitenizde var fakat rüyada saat almaya gitmek yorumlar mısınız? "

Rüyada saat almaya gitmek, sağlığa, yakın zamanda alınacak memnun edici habere, kendisini sevenlerle iyi geçinmeye, şöhrete ermeye, verdiği söze sadık kalınacağına, yararlı işler ile meşgul olacağına, salih arkadaşa, kazançlı işler içinde bulunacağına, planların yerine geleceğine, iyi bir mutluluğa, külfetsiz elde edilen rızka delalet eder. Ender olarak da üzülmeye, bencil bir kişiye, yalancı bir kimseye, sıkıntıya hayata, ticaret alanında kayba işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya yenilgiden sonra beklediği refaha, uğraşlarının sonunda özlediği beceriye, sıkıntı çekerek gözlediği toplu kazanca, mağlubiyetten sonra hak ettiği temiz kazanca delalettir.

"Rüyada saat almaya gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri hakkında en çok merak edilenler

rüyada saat almaya gitmek
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumunun mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada saat almaya gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.