Rüyada saat almak ne demek

Fahrınur I.(22) - Bursa sordu : "2 gece önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada saat almak ne demek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada saat almak ne demek, özlemi duyulan bir başarıya, mutluluğa, ferahlığa, dünyalığa gelecek fazlalığa, sevinmeye, sağlıklı yaşamaya, kısa zamanda duyulacak mutlu edici gelişmelere, gelirin hayırlı olmasına, sosyal yaşamda mutluluğa, maddi zorluklardan kurtulmaya, iyi işlere delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da sırların ortaya çıkacağına, çözümü zor bir durumla yüzleşileceğine, parasal kayba, düşmanından emin olunacağına, zalim bir amire delalet eder. Bazı durumlarda da tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu daha çok kazanca, sıkıntıları aşarak kavuştuğu daha iyi kazanca, zorluklara göğüs gererek umduğu daha iyi kazanca, zahmet çekerek hak edilen az olan kazancının artacağına yorulmaktadır.

"Rüyada saat almak ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması konusunda en sık sorulanlar

rüyada saat almak ne demek
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici olduğu kati suretle değerlendirilmeli, ipuçlarına göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Uyandıktan 10 dakika geçince %90ını hatırlamayız.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri korkudur. Negatif hisler olumlu hislerden baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat almak ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.