Rüyada saat almak istemek

Zeki Z.(48) - İstanbul sordu : "Hayırlı sabahlar. rüyada saat almak istemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada saat almak istemek, hayali kurulan bir ilişkiye, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, içten davranan genç yabancıya, mutluluğa ermeye, alın teriyle elde edilen paraya, faydalı işler yapacağına, zorluk çekmeden elde edilen rızka, ticari kazancı yüksek girişimler içinde bulunacağına, bir kaç gün içinde duyulacak müjdeli haber duymaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, zengin yabancıya delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da rahatı yitirmeye, düşmanlık görülmesine, üzüntü duymaya, hilekar bir düşmana, sırların açığa dökülmesine delalet eder. Kimi zaman da alimler şöyle tabir ederler: Bu rüya uğraşarak gözlediği mülke, umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu güce, uğraşarak ümit ettiği ticari kazanca, sıkıntılara göğüs gererek kazandığı hünere delalet eder.

"Rüyada saat almak istemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları ile ilgili merak edilenler

rüyada saat almak istemek
  • Rüya tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat almak istemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.