Rüyada saat alma

Günseli F.(29) - İstanbul sordu : "hayırlı günler; Tartışmasız internette bulunan en güzel rüya internet sitesi burası. Evvelsi gün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada saat alma yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada saat alma, hünerli bir kişiye, maddi yükü bulunan birinden uzak durmaya, yeminin yerine getirileceğine, şana kavuşulacağına, bol kazanca, sevdikleriyle iyi geçinmeye, iyi uğraşlara, eli açık memura, malın verimli olacağına, mülke gelecek berekete, sağlıklı bir ömre yorulur. Bazen de içinden çıkılması zor bir olayla yüzleşileceğine, parasal probleme, korktuğundan emin olunacağına, düşmanlık görülmesine, parasızlığa yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Bu rüya sıkıntılarının sonunda istediği refaha, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği rahata, hatalarının ardından hak edilen büyük güce, mağlubiyetten sonra umduğu berekete delalet eder.

"Rüyada saat alma" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada saat alma
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat alma" yazısı izinsiz kopyalanamaz.