Rüyada saat alıp takmak

Hülya M.(43) - Mardin sordu : "Tabirlerinizi epeydir düzenli olarak inceliyorum. Bugün garip bir rüya gördüm. rüyada saat alıp takmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada saat alıp takmak, yüksek makama geleceğine, sevinmeye, güzel işler yapacağına, üne sahip olmaya, mutluluk dolu günlere, hayırlı arkadaşa, dingin yaşayacağına, duygusal hayatın iyi olacağına, imrenilen kuvvete ulaşmaya, temiz ziynete, bol kısmete yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de sırların meydana döküleceğine, dara düşmeye, değer kaybetmeye, ticari kayba, can sıkıcı hale gelmeye işarettir. Bazı durumlar için de rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu huzura, zorlukla beklediği mülke, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği haysiyete, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu refaha delalet eder.

"Rüyada saat alıp takmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada saat alıp takmak
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da kapalı şekilde gelecekte mesajlar alınır.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, yabancı insanların isimlerini söyler.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle sonuçta kişinin hangi derecede etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sorunlara neden olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat alıp takmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.