Rüyada saat alınması

Şahande Ş.(45) - Mersin sordu : "Bence internette bulunan en güvenilir rüya yorumu internet sitesi ruyadanegormek. Bir iki gece önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada saat alınması yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada saat alınması, varlıklı akrabaya, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, iyi gelire, maddi yükü bulunan tanımadığı birinden uzaklaşılacağına, mutlu olmaya, rızkın temiz olacağına, ticari getirisi yüksek iş yapacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, mutluluk dolu geleceğe, sıcakkanlı orta yaşlı kimseye, yararlı işler ile meşgul olacağına işarettir. Nadiren de zarar görmeye, ticaret kaynaklı üzüntüye, üzülmeye, huzuru kaybetmeye, sırların açığa dökülmesine yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle dediler ki: Görülen rüya verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu refaha, sıkıntıya düşerek kazandığı temiz kazanca, meşakkatle birlikte özlediği daha iyi kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği daha sağlıklı bir hayata delalet eder.

"Rüyada saat alınması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada saat alınması
  • Rüya tabircisinin hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da üstü kapalı olarak geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.
  • Beynimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşamımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Uyandıktan on dk. geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen tuhaf durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada saat alınması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.