Rüyada saat aldığını görmek

Fatma İ.(41) - Bursa sordu : "rüyada saat aldığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada saat aldığını görmek, kazançlı yatırım yapacağına, isteklerin hayata geçeceğine, hayırlı uğraşlara, toplum yaşamında feraha, kazancın temiz olmasına, manevi yükü bulunan akrabadan kendini kurtarmaya, zahmetsiz elde edilen ganimete, mal varlığına gelecek bolluğa, yetenek sahibi bir kişiye, mutluluğa ermeye, yağmura delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da kıymet düşmesine, iş nedeniyle geçim zorluğuna, maddi sıkıntıya, korkulanın gerçekleşmesine, sıkıntıya hayata işaret eder. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Bu cefa çektikten sonra gözlediği servete, zorlukların sonrasında kavuştuğu itibara, cefa ile birlikte özlediği beceriye, kaybettikten sonra hak edilen temiz kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada saat aldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada saat aldığını görmek
  • Rüya yorumunun yol gösterici olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, göstergelere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da üstü kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.