Rüyada saat alarmı

Levhi İ.(48) - İstanbul sordu : "rüyada saat alarmı yorumlar mısınız? "

Rüyada saat alarmı, arzu edilen kuvvete ermeye, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, akrabalarla sohbete, sağlıklı hayata, finansal yükü bulunan tanımadığı bir kişiden uzak durulacağına, hoşgörülü genç kadına, problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine, sevineceğine, ferahlığa, zorluk çekmeden kazanılan kazanca, mutluluğa delalettir. Aynı zamanda hilekar bir tanıdığa, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, hoşnutsuz vaziyete düşmeye, korktuğu şeyden emin olunacağına, iş sebebiyle geçim zorluğuna yorulur. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler derler ki: Bu rüya sıkıntı sonrasında hayalini kurduğu temiz rızka, ümitsizlikten sonra kavuştuğu paraya, umudunu yitirdikten sonra düşlediği itibara, sıkıntıları aşarak özlediği toplu paraya delalettir.

"Rüyada saat alarmı" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri konusunda bilmedikleriniz

rüyada saat alarmı
  • Düş denilen şey, uyurken yaşanan garip durumlardır
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Bazen açıkça bazen de kapalı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat alarmı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.