Rüyada saat 8

Esra M.(19) - Tokat sordu : "hayırlı sabahlar; Bana göre internette bulunan en güvenilir rüya web sitesi ruyadanegormek. Bir iki gece önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada saat 8 yorumlar mısınız? "

Rüyada saat 8, kazançlı yarınlara, sözüne bağlı duracağına, huzura kavuşmaya, getirili işlere, mutluluğa ermeye, maddi külfeti bulunan insandan uzaklaşmaya, alın teriyle kazanılan mala, anlayışlı orta yaşlı tanıdığa, gelire gelecek bolluğa, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici habere, elinden her iş gelen bir kişiye delalet eder. Bir diğer yoruma göre de sağlığın yitirileceğine, zulüm görmeye, fena huylu bir amir eliyle fenalık görmeye, düşmanından emin olunacağına, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya yorulmaktadır. Farklı düşünen ulemalar derler ki: Bu rüya ümitsizlikten sonra ulaştığı toplu kazanca, başarısızlıktan sonra elde ettiği başarıya, cefa ile birlikte hayalini kurduğu galibiyete, bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği feraha işarettir.

"Rüyada saat 8" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada saat 8
  • Rüyalar yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok değişken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker vardır. Bilmediğimiz illerin, yabancı kimselerin isimlerini bildirir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle tabirden kişinin nasıl etkileneceğini irdelemeli, ruhsal problemlere yol açabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada saat 8" yazısı izinsiz kopyalanamaz.