Rüyada saat 7 görmek

Fikri P.(26) - Mersin sordu : "Merhaba. Tartışmasız yapılmış en güvenilir rüya yorumu web sitesi sizinki. rüyada saat 7 görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada saat 7 görmek, kazançlı yarınlara, getirili işler içinde bulunacağına, yakında duyulacak hayırlı haber almaya, sorunlardan arınmış yaşayacağına, emniyetli yaşamaya, büyük makama geleceğine, paraya gelecek berekete, kazancın bereketli olmasına, huzura ermeye, dostluklarında tatmine, bol kısmete delalettir. Olumsuz anlamda sağlığın kötüleşeceğine, rahatı kaybetmeye, çözümü zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, huzurunun bozulacağına, ticaret nedeniyle üzüntüye yorulmaktadır. Kimi çağdaş ulemalar şöyle derler: Bu rüya zorlukların ardından beklediği saygınlığa, sıkıntı sonrasında hak ettiği saygınlığa, zorlukları aşarak kazandığı toplu mala, yenilgiden sonra düşlediği müjdeye işaret eder.

"Rüyada saat 7 görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri hakkında en çok merak edilenler

rüyada saat 7 görmek
  • Rüya tabirlerinin kılavuz olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, işaretlere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat 7 görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.