Rüyada saat 6 görmek

Recep Ü.(38) - Diyarbakır sordu : "Bir gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada saat 6 görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada saat 6 görmek, mutluluğu bulmaya, yüksek mertebeye gelineceğine, içten davranan orta yaşlı kişiye, malın temiz olacağına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, iyi işlere, sevenleriyle birlikte yaşamaya, güvende kalmaya, beklentilerin yerine geleceğine, kazanılan zenginliğe, hak edilen kuvvete delalet eder. Aynı zamanda değer kaybetmeye, fena huylu bir kimse tarafından zarar görmeye, sağlığın kötüleşeceğine, huzuru yitirmeye, fenalığını saklayan yöneticiye delalet eder. Kimi rüya uzmanları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya verdiği uğraşların sonunda hak ettiği servete, sıkıntıya düşerek özlediği berekete, hatalarının ardından gözlediği iyiliğe, zahmetle düşlediği rahata yorulur.

"Rüyada saat 6 görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi konusunda merak ettikleriniz

rüyada saat 6 görmek
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Denek hayvanları ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da dolaylı olarak gelecekte mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat 6 görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.