Ruyada saat 5

Hakan M.(41) - Konya sordu : "Selamlar. ruyada saat 5 yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Ruyada saat 5, hak edilen güce, iyi gelire, yakın zamanda duyulacak mutlu edici gelişmelere, gönül ilişkilerinde tatmine, zahmetsiz elde edilen kazanca, yüksek ticari kazançlara, emniyette kalmaya, cömert yöneticiye, beklentilerin yerine geleceğine, elinden her iş gelen bir kişiye, paraya gelecek fazlalığa işaret eder. Kimi zaman da düşmanlığını saklayan yöneticiye, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, fukaralığa, ticaret kaynaklı üzüntüye, maddi probleme yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya yorumcuları şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntı sonrasında düşlediği toplu kazanca, sıkıntıları aşarak umduğu ticari kazanca, sıkıntılara göğüs gererek gözlediği ferahlığa, uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen az olan kazancının artacağına işarettir.

"Ruyada saat 5" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile ilgili bilinmesi gerekenler

ruyada saat 5
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. bir çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Ruyada saat 5" yazısı izinsiz kopyalanamaz.