Rüyada saat 4 görmek

Aytekin S.(29) - İstanbul sordu : "Geçen gece rüya gördüm. rüyada saat 4 görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada saat 4 görmek, zengin kadına, ettiği yeminine sadık olunacağına, kazanılan servete, faydalı uğraşlara gireceğine, bir kaç gün içinde duyulacak iyi havadise, arzuların hayata geçeceğine, güzel kısmete, huzurlu yaşayacağına, sevince kavuşmaya, sağlığa, mülke gelecek bolluğa yorulur. Olumsuz yorum olarak zora düşmeye, eğitimsiz bir yabancıya, düşmanlığını göstermeyen amire, korkulanın başına gelmesine, fakirliğe delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları derler ki: Bu zahmet çekerek hak edilen toplu paraya, zorlukların ardından umduğu refaha, sıkıntı çekerek kavuştuğu itibara, zorlanarak hak edilen zenginliğe delalettir.

"Rüyada saat 4 görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri ile ilgili bilinmeyenler

rüyada saat 4 görmek
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici olduğu kati suretle hatırlanmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekir.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün ortalama 3te 1ini, diğer bir deyişle tahminen 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Uykuda en sık yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Negatif hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat 4 görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.