Rüyada saat 3 görmek

Eren K.(47) - Gaziantep sordu : "Bulamadığım hemen hemen bütün tabirler burada bulunuyor ama rüyada saat 3 görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada saat 3 görmek, merhametli arkadaşa, kısa sürede alınacak sevindirici haber duymaya, iyi işler yapacağına, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, refah dolu zamanlara, kazanılan servete, aşk hayatının iyi gittiğine, iyi bir eşe, sevineceğine, ettiği yeminini tutacağına, sorunlardan arınmış olacağına delalettir. Bir diğer yoruma göre de sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, rahatının bozulacağına, iş sebebiyle üzüntüye, üzüntüden sıyrılamamaya, kötü bir durumla karşılaşılacağına yorulur. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, kaybettikten sonra hak ettiği daha iyi kazanca, yardım alarak ümit ettiği ganimete, zorlukla birlikte beklediği müjdeye işaret eder.

"Rüyada saat 3 görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada saat 3 görmek
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Kobay hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat 3 görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.