Rüyada saat 2

Afssane S.(22) - Osmaniye sordu : "hayırlı günler. rüyada saat 2 yorumlar mısınız? "

Rüyada saat 2, düşkünlükten feraha çıkmaya, dingin olacağına, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, aşk hayatında tatmine, güvenli olmaya, zahmetsiz elde edilen servete, mutluluğa kavuşmaya, mutlu zamanlara, varlıklı aile ferdine, getirili iş içinde bulunacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye yorulur. Ender olarak da maddi zarara, yalancı tanıdığa, fakirliğe, düşmanlık görmeye, sıkıntıya hayata işaret eder. Kimi rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek özlediği sevince, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu şerefe, zahmet çekerek hak edilen zafere, zahmet çekerek kavuştuğu az olan kazancının artacağına delalet eder.

"Rüyada saat 2" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu konusunda bilmedikleriniz

rüyada saat 2
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular yaşarlar.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle tabirden rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat 2" yazısı izinsiz kopyalanamaz.