Rüyada saat 2 görmek

Übeyit H.(48) - Samsun sordu : "Bir kaç gün önce rüya gördüm. rüyada saat 2 görmek açıklar mısınız? "

Rüyada saat 2 görmek, hatrı sayılır kuvvete ermeye, isteklerin gerçekleşeceğine, güler yüzlü yaşlı kimseye, mülke gelecek berekete, emniyette olmaya, feraha kavuşmaya, gönül ilişkisinin iyi olacağına, yüksek kısmete, yakında öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye, hayırlı eşe, mutlu olmaya yorulur. Bir diğer yoruma göre de mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, ticari sorunlara, sırların açığa dökülmesine, yoksulluğa, istenmeyen bir problemle yüzleşileceğine delalettir. Bir takım rüya yorumcuları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda ulaştığı hünere, uzun bir bekleyişin sonunda istediği daha iyi kazanca, sıkıntıyla hak ettiği başarıya, zorlukları aşarak hak edilen iyi bir geleceğe işarettir.

"Rüyada saat 2 görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada saat 2 görmek
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahmini üçte birini, başka bir deyişle tahminen yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Yaklaşık olarak gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Uykuda en çok yaşanılan duygulardan biri endişedir. Negatif hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, örfler, kültürler vs. pek çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat 2 görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.