Rüyada saat 12

Sadik N.(41) - Denizli sordu : "Açık ara yapılmış en kapsamlı rüya yorumu internet sitesi ruyadanegormek. 3 gün önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada saat 12 yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada saat 12, hüner sahibi bir kimseye, sosyal yaşamda muvaffakiyete, sözünü yerine getirmeye, anlayışlı orta yaşlı insana, sağlıklı bir ömre, büyük mertebeye gelineceğine, alın teriyle elde edilen nimete, önemli güce, emniyetli kalmaya, kısa zamanda alınacak müjdeli haber duymaya, sevince kavuşulacağına delalet eder. Olumsuz yorum olarak maddi sıkıntıya, düşmanlık görmeye, sıhhatin bozulacağına, kederden kurtulamamaya, can sıkıcı bir hale düşmeye delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Görülen rüya zorlanarak hak ettiği feraha, başarısızlıktan sonra düşlediği daha iyi kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği iyiliğe, zahmetle hayalini kurduğu sevince delalet eder.

"Rüyada saat 12" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada saat 12
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Ortalama bir kişinin ömrünün tahmini üçte birini, başka bir deyişle tahminen 75 senelik bir ömrün 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Yaklaşık gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat 12" yazısı izinsiz kopyalanamaz.