Rüyada saat 11

Mahmut T.(22) - İstanbul sordu : "Kesinlikle internette bulunan en kapsamlı rüya tabiri internet sitesi burada. rüyada saat 11 yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada saat 11, zengin yöneticiye, rahatlamaya, dostlarıyla eğlenmeye, mutluluğa ermeye, kazanca gelecek bolluğa, sevince kavuşulacağına, hoşsohbet yaşlı yabancıya, vefakar çocuğa, fakirlikten feraha çıkmaya, parasal külfeti olan tanımadığı birinden kurtulmaya, ticari getirisi yüksek atılım yapacağına işarettir. Olumsuz yorum olarak sağlığın yitirileceğine, sevimsiz duruma gelmeye, hilekar yabancıya, üzüntü verecek problemle yüzyüze gelineceğine, kederden sıyrılamamaya yorulur. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle dediler: Görülen rüya zorlukla birlikte hayalini kurduğu itibarlı mertebeye, zorlukları aşarak umduğu varlığa, umudunu yitirdikten sonra özlediği şerefe, zorlukla birlikte umduğu yüksek mertebeye işaret eder.

"Rüyada saat 11" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması ile ilgili bilinmeyenler

rüyada saat 11
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen garip hallerdir
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Bazen açıkça kimi zaman da üstü kapalı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat 11" yazısı izinsiz kopyalanamaz.