Rüyada saat 11 görmek

Bedia C.(28) - Malatya sordu : "rüyada saat 11 görmek açıklar mısınız? "

Rüyada saat 11 görmek, dünyalığa gelecek bolluğa, hüner sahibi bir insana, hayırlı evlada, üne erişileceğine, rızkın kazançlı olacağına, huzur bulmaya, mutluluk dolu zamanlara, ilişkisinin yolunda olduğuna, karmaşadan uzak olacağına, kazançlı girişimler yapacağına, eli açık memura delalettir. Başka görüşlere göre de sırların ortaya çıkmasına, zora düşmeye, hilekar tanıdığa, huzuru kaybetmeye, düşmanlıktan emin olmaya yorulmaktadır. Farklı düşünen alimler şöyle dediler ki: Bu rüya ümitsizlikten sonra istediği toplu kazanca, cefa çekerek özlediği feraha, sıkıntıyla hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, zahmetle birlikte hasret duyduğu müjdeye delalet eder.

"Rüyada saat 11 görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları hakkında merak ettikleriniz

rüyada saat 11 görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vs. bir çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, tanışmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat 11 görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.