Rüyada saat 10

Hadiye L.(30) - Isparta sordu : "Sayfalarınızı birkaç aydır her gün olmasa da okuyorum. rüyada saat 10 açıklayabilir misiniz? "

Rüyada saat 10, düşkünlükten feraha çıkmaya, aydınlık zamanlara, malın verimli olmasına, rahatlığa, hatrı sayılır kuvvete, sevince kavuşulacağına, hayırlı işler ile meşgul olacağına, yağmura, içten davranan genç insana, taleplerin hayata geçeceğine, şöhrete sahip olunacağına delalet eder. Bazen de dara düşmeye, ferahının kaçacağına, kötülük görmeye, merhametsiz bir tanıdığa, üzüntüden kurtulamamaya yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle derler: Bu rüya uğraş vererek kavuştuğu zafere, umudunu yitirdikten sonra beklediği toplu mala, cefa ile birlikte hayalini kurduğu rahata, zorlukların sonrasında elde ettiği beceriye işarettir.

"Rüyada saat 10" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada saat 10
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Düş denilen şey, uykuda yaşanan garip hallerdir
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Bazen net olarak bazı zaman da dolaylı şekilde gelecekte mesajlar görülür.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka tabirden rüya görenin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara sebep olacak yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Ortalama bir kişinin hayatının tahmini 3te 1ini, farklı bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş yılını uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada saat 10" yazısı izinsiz kopyalanamaz.