Rüyada s harfli kolye görmek

Tekmile D.(36) - Gaziantep sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm tabirler web sitenizde yer buluyor ama rüyada s harfli kolye görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada s harfli kolye görmek, mutlu geleceğe, rahatlığa, düşkünlükten uzak durmaya, toplum yaşamında başarıya, salih eşe, güler yüzlü orta yaşlı akrabaya, becerikli bir insana, ulaşılan güce, güvenli yaşamaya, sağlıklı yaşamaya, manevi külfeti bulunan bir kimseden kurtulmaya yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de fakirliğe, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, yalancı bir kişiye, karışık bir durumla karşılaşılacağına, sevimsiz bir hale gelmeye yorulmaktadır. Bir takım yorumcular şöyle dediler: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda hak edilen müjdeye, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği hünere, cefa çektikten sonra kavuştuğu müjdeye, meşakkatle elde ettiği hayra delalet eder.

"Rüyada s harfli kolye görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada s harfli kolye görmek
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vs. pek çok parametre ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan garip durumlardır
  • Rüya yorumları mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Tahminen bir insan yaşamının tahmini üçte birini, diğer bir tabirle yaklaşık yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin bütün geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada s harfli kolye görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.