Rüyada s harfi görmek

Huruse Ö.(22) - Mersin sordu : "rüyada s harfi görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada s harfi görmek, rızkın verimli olacağına, sağlıklı bir ömre, kazançlı girişimler içinde bulunacağına, güzel uğraşlara gireceğine, mutluluğa, yetenekli bir kişiye, üne ulaşmaya, görgülü orta yaşlı insana, bol talihe, kazançlı geleceğe, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine delalettir. Nadiren de düşmanlığını gizleyen tanıdığa, fena huylu bir amir eliyle zarar görmeye, karışık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, iyi hali yitirmeye, saklanansırların meydana çıkmasına işarettir. Bazen de yorumcular dediler ki: Bu uzun süren çabaların sonunda beklediği müjdeye, zorluklarla mücadele ederek ulaştığı feraha, zorlanarak kazandığı ticari kazanca, zahmetle umduğu daha sağlıklı bir hayata delalettir.

"Rüyada s harfi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada s harfi görmek
  • Düş denilen şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz ömrümüz sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Rüyalar tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada s harfi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.