Rüyada raf görmek

Cem N.(48) - Diyarbakır sordu : "Selam; Bana göre internetteki en güvenilir rüya yorumu internet sitesi burada. rüyada raf görmek yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada raf görmek, bol şansa, imrenilen bir başarıya, şana erişileceğine, önemli kuvvet sahibi olmaya, zengin yabancıya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, eşiyle birlikte yaşamaya, kazancın verimli olacağına, manevi yükü bulunan yabancıdan uzaklaşmaya, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, vefakar evlada delalet eder. Ayrıca üzülmeye, fenalığını gizleyen yöneticiye, sırların meydana çıkacağına, sıhhatin kötüleşeceğine, huzurunun kaçacağına yorulmaktadır. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu verdiği uğraşların sonunda gözlediği müjdeye, bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği galibiyete, sıkıntı çekerek istediği mülke, cefa ile birlikte düşlediği zenginliğe işarettir.

"Rüyada raf görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları konusunda merak edilenler

rüyada raf görmek
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok nokta ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, yabancı kimselerin isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada raf görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.