Rüyada raf dizmek

Ahmet İ.(38) - Şanlıurfa sordu : "Evvelsi gece garip bir rüya gördüm. rüyada raf dizmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada raf dizmek, bir kaç gün içinde alınacak mutlu edici havadis öğrenmeye, vefalı akrabaya, maddi yükü bulunan tanıdığından kurtulmaya, sevdikleriyle gülmeye, aşk hayatının yolunda olduğuna, sözüne bağlı durulacağına, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, beklentilerin gerçekleşeceğine, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, mala gelecek artışa, toplum yaşamında mutluluğa delalettir. Ayrıca maddi zorluğa, kıymet yitirmeye, düşmanlığını gizleyen yöneticiye, sıhhatin yitirileceğine, korktuğu şeyden emin olunacağına yorulur. Kimi zaman da rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra hak ettiği şöhrete , zorlanarak istediği ganimete, zorlukların sonrasında ulaştığı paraya, başarısızlıktan sonra özlediği temiz kazanca delalettir.

"Rüyada raf dizmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri ile ilgili merak edilenler

rüyada raf dizmek
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşamımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşamımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Tanımadığımız illerin, bilmediğimiz kimselerin isimlerini söyler.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da dolaylı biçimde geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler gibi pek çok nokta ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada raf dizmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.