Rüyada radyocu olmak

Telman S.(46) - İstanbul sordu : "Bana kalırsa hazırlanmış en geniş rüya tabirleri web sitesi burası. rüyada radyocu olmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada radyocu olmak, önemli güce ermeye, güzel kısmete, mutlu zamanlara, mutluluğu bulmaya, emniyetli hissetmeye, fakirlikten feraha çıkmaya, dostluklarında mutluluğa, becerili bir kişiye, arkadaşlarıyla birlikte gülmeye, parasal külfeti olan birinden yakasını kurtarmaya, malın temiz olmasına delalet eder. Ayrıca kıymet yitirmeye, iş nedeniyle sıkıntıya, parasal kayba, kötü huylu amir eliyle fenalık görmeye, düşmanlığını saklayan insana yorulmaktadır. Kimi çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu rahata, zorluklarla mücadele ederek özlediği nimete, kaybettikten sonra kavuştuğu itibarlı mertebeye, sıkıntıya düşerek istediği ferahlığa yorulmaktadır.

"Rüyada radyocu olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada radyocu olmak
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka sonuç olarak rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara sebep olacak tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada radyocu olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.